ZAPOWIEDŹ WYDARZENIA

Przedstawicielu NGO, poszukujesz nowych form i metod zapobiegania wykluczeniu społecznemu?

Miło nam poinformować Państwa, że od 26.11 br w Szczecinie podczas konferencji inaugurującej startujemy z upowszechnianiem modelowego rozwiązania WSPÓŁPRACY NGO NA RZECZ ON NA PODSTAWIE KLASTRA SPOŁECZNEGO I WŁĄCZENIA GO DO GŁÓWNEGO NURTU POLITYKI .

Spodziewanym celem upowszechniania jest zmiana postrzegania osób niepełnosprawnych na rynku pracy i ich aktywizacji zawodowej jako wyłącznego problemu samorządu czy NGO.
 
Udział w panelu dyskusyjnym wezmą m.in:
  •  ambasadorzy 16 województw - lokalne autorytety w swoim środowisku, działający na rzecz ON
  • eksperci - paneliści, którzy przedstawią  temat przyczyn, kluczowych problemów/potrzeb NGO i możliwości stosowania nowatorskiego rozwiązania przez NGO oraz istoty i roli otoczenia w kontekście problemu poruszonego w projekcie
  • zaproszeni goście przedstawiciele władz samorządowych, NGO, przedsiębiorcy.
 
Punktem wyjścia do dyskusji będą prezentacje m.in nt Doświadczenia w realizacji nowych metod aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych – studium przypadku -  "KLASTER NGO POWIATU SZCZECINECKIEGO jako proces zmiany mentalności lokalnych liderów NGO zainicjowany i wspierany produktami projektów EFS.
W dalszej części konferencji uczestnicy uzyskają praktyczną wiedzę z zakresu wdrażania modelu.
Uczestnictwo bezpłatne.
 
Jesteśmy przekonani, że znakomici prelegenci przekażą najistotniejsze informacje, których UPOWSZECHNIANIE nie miałaby tak imponującego charakteru.
 
Osoby zainteresowane mogą swoje zgłoszenie przesyłać adres mailowy:  biuro@progressus.info.

Wróć